Hakkımızda

Temizenerji sizin için en iyi seçim.

Güç sistemlerinin devamlılığını sağlamak amacıyla, başta kesintisiz güç kaynağı ve regülatör olmak üzere, güç elektroniği sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Ana faaliyet bölgelerimiz İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Uşak; faaliyet alanlarımız ise tamir, montaj, satış, bakım, akü değişimi ve enerji danışmanlığıdır.

Size, kesintisiz hizmet sunmak için kaliteli üreticiler ile işbirliği yapıyoruz. Sistemlerinizi test etmek ve sorun gidermek için gerekli ekipmanlarımızı sürekli güncelliyor, Temizenerji olarak size en sorunsuz hizmeti sunmak için çabalıyoruz.

MİSYONUMUZ

Kapsamlı bakım sözleşmeleri sunarak müşterilere sistem devamlılığı konusunda sorunsuz hizmet sağlamak.

VİZYONUMUZ

Gelişen teknolojik delişmelere uyum sağlayarak, hizmet kalitemizin sürekliliğini sağlamak.

NEDEN BİZ?

Enerji sistemlerin devamlılığı çok önemlidir, bu nedenle güvenilir bir UPS sistemine ihtiyacınız vardır. Sistem güvenliği ve devamlılığı için başından sonuna kadar kaliteli hizmet sunuyoruz.

Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri; hastane, fabrika ve eğitim kurumları için giderek artan bir gereklilik. Önleyici bakım ve sorunsuz servis, kesintisiz güç kaynaklarınızın ve yedek güç sistemlerinizin optimum verimlilikle çalışmasını sağlar. Önceliklerimiz; Kalite, Yenilik, Güvenirlik, Hizmet Mükemmelliği ve Memnuniyet.